Du er her: Student.no > Om NSO > Kontakt oss

Kontakt oss

E-post: nso@student.no

Telefon: 22 04 49 70 (hverdager 09.00–16.00)

Post- og besøksadresse:
Norsk studentorganisasjon – NSO
Holbergs gate 1
0166 Oslo

For henvendelser om forsikring, se NSO studentforsikring.

Arbeidsutvalget

Mats Johansen Beldo 2 Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold - web

Mats Johansen Beldo

Leder

Epost leder@student.no
Mobil 95792556

Anne Helene Bakke 2 Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold - Web

Anne Helene Bakke

Nestleder

Epost nestleder@student.no
Mobil 98225999

Kine Nossen Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold - web

Kine Nossen

Fag- og forskningspolitisk ansvarlig

Epost kine@student.no
Mobil 98225996

Ida Austgulen Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold - web

Ida Austgulen

Fag- og læringsmiljøpolitisk ansvarlig

Epost ida@student.no
Mobil 98225994

Jonas Strisland 4 Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold - web

Jonas Strisland

Velferds- og likestillingsansvarlig

Epost velferd@student.no
Mobil 98225997

Jone Trovag

Jone Trovåg

Internasjonalt ansvarlig

Epost internasjonalt@student.no
Mobil 98225995

Sekreteriatet

Helga

Helga Aalberg Skau

Sekretariatsleder/daglig leder

Epost helga@student.no
Mobil 93055507

Bjørn-Anders Hind

Bjørn-Anders Hind

Administrasjonsrådgiver

Epost bjorn-anders@student.no
Mobil 94268721

Habon Beegsi

Habon Beegsi

Kontormedarbeider 30 %

Epost habon@student.no
Mobil 41645197

Janne_web2

Janne Nyhus

Politisk rådgiver, velferd og likestilling

Epost janne@student.no
Mobil 96044659

Karsten Werner Nielsen

Karsten Werner Nielsen

Kommunikasjonsrådgiver

Epost karsten@student.no
Mobil 93048407

Marianne

Marianne Wergeland

Økonomikonsulent

Epost marianne@student.no
Mobil 96044653

Marie Gjerde Rolandsen

Marie Gjerde Rolandsen

Organisasjonsrådgiver

Epost marie@student.no
Mobil 96044658

Nesteren Hasani

Nesteren Hasani

Politisk rådgiver

Epost nesteren@student.no
Mobil 48606389

Tord

Tord K. Kristensen

IKT-konsulent

Epost tord@student.no
Mobil 96044652

Wenche-2

Wenche Åsheim

Politisk rådgiver, fag og forskning

Epost wenche@student.no
Mobil 95100906