Du er her: Student.no > Om NSO > Kontakt oss

Kontakt oss

E-post: nso@student.no

Telefon: 22 04 49 70 (hverdager 09.00–16.00)

Post- og besøksadresse:
Norsk studentorganisasjon – NSO
Holbergs gate 1
0166 Oslo

For henvendelser om forsikring, se NSO studentforsikring.

Arbeidsutvalget

Marianne Andenæs (foto: Skjalg Bøhmer Vold)

Marianne K. Andenæs

Leder

Epost leder@student.no
Mobil 95792556

Pål Adrian Ryen (foto: Skjalg Bøhmer Vold)

Pål Adrian Ryen

Nestleder

Epost nestleder@student.no
Mobil 98225999

Madeleine Sjøbrend (foto: Skjalg Bøhmer Vold)

Madeleine Sjøbrend

Fag- og forskningspolitisk ansvarlig

Epost madeleine@student.no
Mobil 98225996

Amund Thomassen (foto: Skjalg Bøhmer Vold)

Amund Thomassen

Fag- og læringsmiljøpolitisk ansvarlig

Epost amund@student.no
Mobil 98225994

Øystein Parelius (foto: Skjalg Bøhmer Vold)

Øystein Parelius

Velferds- og likestillingsansvarlig

Epost velferd@student.no
Mobil 98225997

Christine Adriane Svendsrud (foto: Skjalg Bøhmer Vold)

Christine Adriane Svendsrud

Internasjonalt ansvarlig

Epost internasjonalt@student.no
Mobil 98225995

Sekreteriatet

Helga

Helga Aalberg Skau

Sekretariatsleder/daglig leder

Epost helga@student.no
Mobil 93055507

Bjørn-Anders Hind

Bjørn-Anders Hind

Administrasjonsrådgiver

Epost bjorn-anders@student.no
Mobil 94268721

Habon Beegsi

Habon Beegsi

Kontormedarbeider 30 %

Epost habon@student.no
Mobil 41645197

Janne_web2

Janne Nyhus

Politisk rådgiver, velferd og likestilling

Epost janne@student.no
Mobil 96044659

Karsten Werner Nielsen

Karsten Werner Nielsen

Kommunikasjonsrådgiver

Epost karsten@student.no
Mobil 93048407

Marianne

Marianne Wergeland

Økonomikonsulent

Epost marianne@student.no
Mobil 96044653

Marie Gjerde Rolandsen

Marie Gjerde Rolandsen

Organisasjonsrådgiver

Epost marie@student.no
Mobil 96044658

Nesteren Hasani

Nesteren Hasani

Politisk rådgiver

Epost nesteren@student.no
Mobil 48606389

Tord

Tord K. Kristensen

IKT-konsulent

Epost tord@student.no
Mobil 96044652

Wenche-2

Wenche Åsheim

Politisk rådgiver, fag og forskning

Epost wenche@student.no
Mobil 95100906