Du er her: Student.no > Om NSO > Kontakt oss

Kontakt oss

For henvendelser om forsikring, se egen kontaktinformasjon på NSO studentforsikring.

E-post: nso@student.no

Telefon: 22 04 49 70 – hverdager 09.00–16.00

Post- og besøksadresse:
Norsk studentorganisasjon – NSO
Holbergs gate 1
0166 Oslo

Arbeidsutvalget

Tuva web Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Tuva Todnem Lund

Leder

Epost leder@student.no
Mobil 95792556

Herman web Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Herman Siggerud

Nestleder

Epost nestleder@student.no
Mobil 98225999

Magnus web Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Magnus Dybdahl

Fag- og forskningspolitisk ansvarlig

Epost magnus@student.no
Mobil 98225996

Vilde web Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Vilde Veronica Haukeland

Fag- og læringsmiljøpolitisk ansvarlig

Epost vilde@student.no
Mobil 98225994

simen web Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Simen Oftedahl

Velferds- og likestillingsansvarlig

Epost velferd@student.no
Mobil 98225997

Emily web Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Emily MacPherson

Internasjonalt ansvarlig

Epost internasjonalt@student.no
Mobil 47668257

Sekretariatet

Even Ulsnæs Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Even Ulsnæs

Sekretariatsleder

Epost even@student.no
Mobil 94268721

Jørgen Aagedal Sundt Kvadratisk Foto NSO

Jørgen Aagedal Sundt

Politisk rådgiver, velferd og likestilling

Epost jorgen@student.no
Mobil 95946262

Øydis Lebiko Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Øydis Lebiko

Politisk rådgiver, fag og forskning

Epost oydis@student.no
Mobil 45467539

Karsten Werner Nielsen Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Karsten Werner Nielsen

Kommunikasjonsrådgiver

Epost karsten@student.no
Mobil 93048407

Mari Winsents Kvadratisk Foto NSO

Mari Winsents

Organisasjonsrådgiver

Epost mari@student.no
Mobil 96044658

knut jørgen

Knut Jørgen Vie

Politisk rådgiver, fag og internasjonalisering - Vikar

Epost knut@student.no
Mobil 90788693

Anita Olsen

Anita Olsen

Administrasjonskonsulent

Epost anita@student.no
Mobil 92603696

Marianne Wergeland Kvadratisk Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Marianne Wergeland

Økonomikonsulent

Epost marianne@student.no
Mobil 96044653

Tord Kristensen Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Tord K. Kristensen

IKT-konsulent

Epost tord@student.no
Mobil 96044652

Anna Gjersøe Buran2

Anna Gjersøe Buran

Organisasjonskonsulent

Epost anna@student.no
Mobil 41375766

Line Willersud Foto NSO Skjalg Bøhmer Vold

Line Willersrud

Politisk rådgiver, fag og internasjonalisering i Norge - permisjon

Epost line@student.no
Mobil 97971525