Valgresultat av valg på SST5 2019/20

Fag- og forskningspolitisk komite

Leder

Kandidater:

Erlend Søbye Grønvold
William Giffen Sæbø

Valgt:

Erlend Søbye Grønvold

Medlemmer

Kandidater:

Abir Chowdhury – strøket etter å ha blitt valgt i internasjonal komite
Caroline Erviksæter
Eva Moshuus
Magnus Dybdahl
Maika Marie Godal Dam
Martine Jordana Baarholm
William Giffen Sæbø

Valgt:

Eva Moshuus
Magnus Dybdahl
Maika Marie Godal Dam
Martine Jordana Baarholm

  1. 1. vara: William Giffen Sæbø
  2. 2. vara: Caroline Erviksæter

Internasjonal komite

Leder

Kandidater:

Anja Landsverk
Håvard Rørtveit
Linnea Alexandra Barberini
Md Shifat Ullah

Valgt:

Linnea Alexandra Barberini

Medlemmer:

Kandidater:

Abir Chowdhury
Amine Fquihi
Anja Landsverk
Håvard Rørtveit
Md Shifat Ullah
Tori Heitmann Jørgensen
Victor Larsson

Valgt:

Amine Fquihi
Anja Landsverk
Håvard Rørtveit
Victor Larsson

  1. 1. vara: Tori Heitmann Jørgensen
  2. 2. vara: Md Shifat Ullah
  3. 3. vara: Abir Chowdhury

Velferds- og likestillingspolitisk komite

Leder

Kandidater:

Idun Kløvstad

Valgt:

Idun Kløvstad

Medlemmer

Kandidater:

Amalie Lunde
Espen Vaage
Henriette Seim
Martin Horgen
Petter Morland

Valgt:

Amalie Lunde
Henriette Seim
Martin Horgen
Petter Morland

  1. 1. vara: Espen Vaage

Læringsmiljøpolitisk komite

Leder

Kandidater:

Morten Stene
Sarah Naomi Lunner

Valgt:

Sarah Naomi Lunner

Medlemmer

Kandidater:

Kristoffer Bjordal
Kristoffer Eik
Marie Charlotte Moilanen Kettunen
Morten Stene
Simen Oftedahl
Simon Løvdal

Valgt:

Kristoffer Bjordal
Marie Charlotte Moilanen Kettunen
Simen Oftedahl
Simon Løvdal

  1. 1. vara: Kristoffer Eik
  2. 2. vara: Morten Stene

Valgkomiteen

Leder

Kandidater:

Nikolai Klæboe

Valgt:

Nikolai Klæboe

Medlemmer

Kandidater:

Ane Magnussen
Jonas Virtanen
Marius Toresen
Maya Sol Sørgård
Stian Skarheim Magelssen

Valgt:

Ane Magnussen
Jonas Virtanen
Marius Toresen
Stian Skarheim Magelssen

UHR-Helse og sosial

Kandidater:

Gard Aasmund Skulstad Johanson

Valgt:

  1. 1. Gard Aasmund Skulstad Johanson

UHR-Humaniora

Kandidater:

Cecilie Bjørnsdotter Raustein
Christina Eide
Erlend Ditlefsen Aag
Marius Frans Linus Hillestad
Vegard Andre Holand Løknes

Valgt:

  1. 1. Cecilie Bjørnsdotter Raustein
  2. 2. Erlend Ditlefsen Aag
  3. 3. Christina Eide

UHR-Kunst, design og arkitektur

Kandidater:

Mallory Petersen Chamberlain

Valgt:

  1. 1. Mallory Petersen Chamberlain

UHR-Lærerutdanning

Kandidater:

Elise Håkull Klungtveit
Frida Rasmussen
Magnus Dybdahl
Maren Stenstad
Stian Lyngholm

Valgt:

  1. 1. Elise Håkull Klungtveit
  2. 2. Magnus Dybdahl
  3. 3. Stian Lyngholm

UHR-Matematikk, naturvitenskap og teknologi

Kandidater:

Iben Alexander Nesset
Joel Gianni
Philip Lundberg Jamissen

Valgt:

  1. 1. Philip Lundberg Jamissen
  2. 2. Joel Gianni
  3. 3. Iben Alexander Nesset

UHR-Samfunnsfag

Kandidater:

Susann Andora Biseth-Michelsen
Tord Apalvik
Victor Larsson

Valgt:

  1. 1. Susann Andora Biseth-Michelsen
  2. 2. Tord Apalvik
  3. 3. Victor Larsson

UHR-Økonomi og administrasjon

Kandidater:

Caroline Erviksæter
Jørgen Heimsæter
Kristoffer Bjordal

Valgt:

  1. 1. Jørgen Heimsæter
  2. 2. Caroline Erviksæter
  3. 3. Kristoffer Bjordal