Medlem av internasjonal komite

![Kandidatskjema]()
Studiested: HVL
Epost: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Telefon: 45425244
Hvorfor skal landsmøtet velge deg?
Jeg har to år med erfaring fra arbeidsutvalget til STVL som internasjonalt ansvarlig, og har ingen problem med å stille de dumme spørsmålene folk egentlig tenker.
I løpet av disse to årene har jeg jobbet med SAIH, revidering av vår egen internasjonale plattform, og etablering av studentråd i vår nye europeiske universitets allianse, hvor jeg nå sitter som Chair, altså leder.
Dette har gjort at jeg har fått god innsikt i internasjonale spørsmål og jeg ønsker å ta med denne kunnskapen inn i NSO.
Nevn 3 mål du vil oppnå i vervet
Bidra til at utveksling blir mer tilgjengelig for flere studenter.
Gjøre internasjonale saker mindre “fjernt og stort”, og mer forståelige.
Få bedre ordninger rundt opplæring av studentrepresentanter i internasjonale allianser.
Hvorfor stiller du til valg?
Selv om jeg nå er ferdig i Studenttinget, er jeg tydeligvis ikke ferdig med studentpolitikk. Internasjonal komité er en perfekt måte å fortsette med det jeg elsker, bare med litt mindre ansvar og forhåpentligvis litt mer søvn, hihi:)